Polityka prywatności | ITNaprawy.pl Serwis laptopów Kraków
Status naprawy #Zamknij
Urządzenie:
Status:

Diagnoza, wykonane czynności:


Ost. aktualizacja:

Cena usługi:

ITNaprawy
 • Slide 1

  Kompleksowy serwis laptopów

  Jesteśmy profesjonalnym serwisem specjalizującym się w naprawie laptopów.
  Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje skuteczne rozwiązanie każdego problemu z dbałością o najdrobniejsze detale.
 • Slide 2

  Naprawa po zalaniu, wymiana klawiatury, czyszczenie laptopa

  Dzięki naszemu systemowi monitorowania statusu zlecenia
  zawsze wiesz, co dzieje się z twoim laptopem oraz kiedy nastąpi dostawa.
 • Slide 3

  Zaufały nam tysiące klientów

  W myśl zasady, że kolejny zadowolony klient jest najlepszą reklamą firmy, staramy się ze wszystkich sił,
  aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z przebiegu współpracy z nami.

Polityka prywatności

Kim jesteśmy
Właścicielem serwisu https://itnaprawy.pl jest Marek Nowak IT Solutions z siedzibą w Krakowie przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 17D, 31-234 Kraków, NIP: 6762118648, REGON: 122643580
Jakie dane osobowe zbieramy
1. Gdy użytkownik otwiera i/lub używa naszego Serwisu - za pomocą Google Analytics oraz Facebook Pixel - gromadzimy następujące dane:
 • rodzaj przeglądarki
 • odwiedzone podstrony w naszej witrynie
 • system operacyjny
 • adres IP lub skrócony adres IP
 • zachowanie użytkownika (klikanie, czas trwania sesji itp.)
Informacje te są gromadzone i wykorzystywane w sposób zanonimizowany lub spseudonimizowany, a przesył danych odbywa się w sposób zaszyfrowany (poprzez https).

2. Gdy użytkownik uzupełnij dowolny z formularzy w Serwisie gromadzimy dodatkowo jego adres e-mail oraz ewentualnie informacje, jakim zakresem usług zainteresowany jest użytkownik. Dane te przechowywane są tak długo, jak długo użytkownik może wyrazić zainteresowanie usługami Marek Nowak IT Solutions. Także w każdym wypadku przesył danych odbywa się w sposób zaszyfrowany (poprzez https). Aby zrezygnować z wykorzystywania swoich danych w Google Analytics zainstaluj dodatek do przeglądarki blokujący kod JavaScript Google Analytics (ga.js, analytics.js, dc.js). https://tools.google.com/dlpage/gaoptout
W jakim celu zbieramy dane osobowe
Dane zbierane są, aby:
 1. świadczyć usługi i oferować produkty
 2. przestrzegać przepisów prawa
 3. prowadzić działania analityczne oraz aby doskonalić nasz Serwis
 4. umożliwiać kontakt w formularzach kontaktowych
 5. realizować zamówienia
W formularzach kontaktowych prosimy użytkowników o minimalny możliwy zakres danych osobowych. Prosimy o podanie adresu e-mail, abyśmy mogli się z nimi kontaktować. Adres ten zostanie wykorzystany w celach marketingowych tylko wówczas, gdy użytkownik udzieli na to wyraźnej zgody.
Profilowanie
Za pomocą Google Analytics i Facebook Pixel gromadzimy zanonimizowane i zagregowane dane w celu stworzenia sprofilowanych grup odbiorców reklam internetowych. Celem tych działań jest prezentacja oferty firmy Marek Nowak IT Solutions osobom, które z większym prawdopodobieństwem mogą być zainteresowane usługami Firmy. Użytkownicy, którzy nie życzą sobie, aby zbierano o nich takie dane znajdą niezbędne informacje w Polityce cookies Serwisu.
Aby zrezygnować z personalizacji reklam:
Google - możesz użyć ustawień reklam.
Facebooka - należy zmienić Ustawienia konta w części Reklamy.
Komu są przekazywane dane osobowe
Dane osobowe użytkowników Serwisu - takie jakie adres email oraz korespondencja e-mail - przechowywane są na serwerach firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359 Usługa odbywa się zgodnie z Regulaminem dostępnym pod adresem https://linuxpl.com/Regulamin. W sposób zanonimizowany dane osobowe przekazywane są także, w celach statystycznych i analitycznych, do Google Inc. poprzez usługę Google Analytics, do Facebook Inc. poprzez usługę Facebook Pixel.
Kiedy dane osobowe są usuwane
Dane zgromadzone przez usługę Google Analytics usuwane są automatycznie po 50 miesiącach. Dane zgromadzone poprzez formularz kontaktowy usuwane są, gdy cel, dla którego zostały zgromadzone, stanie się nieaktualny, np. dane zgromadzone do realizacji umowy.
Jakie prawa w zakresie danych osobowych mają użytkownicy Serwisu
Jeśli użytkownik skontaktował się z Marek Nowak IT Solutions poprzez formularz kontaktowy może w każdej chwili zażądać usunięcia pozostawionych danych. Prośba o usunięcie lub eksport danych musi zostać sformułowana drogą e-mail i wykonana zostanie bez zbędnej zwłoki.
Jak chronimy dane osobowe
Dane osobowe gromadzone są i wykorzystywane w sposób zanonimizowany lub spseudonimizowany, a przesył danych odbywa się w sposób zaszyfrowany (poprzez https). Dane przechowywane są w firmach, które zapewniają bezpieczeństwo danych.
Dane kontaktowe
W każdej z wymienionych tutaj spraw można kontaktować się z właścicielem Serwisu poprzez e-mail marek@itnaprawy.pl